מתכונים חדשים

לחם פרחי נוטלה טוב שוקולד בלחם מתכון: מרכיבים 3.5 כוס…

לחם פרחי נוטלה שוקולד טוב בלחם 😋😋 מתכון: מרכיבים 3.5 כוסות קמח 1/Three כוס כלומר 80 מ”ל סוכר 2 כפיות שמרים נמסים קורט מלח 30 גרם חמאה מומסת ללא מלח 180 מ”ל חלבון ביצה מחומם (2 חלבונים מחוממים). זיגוג את הלחם) נוטלה לפי הצורך הוראות הגהה את השמרים עם כפית סוכר במעט מים חמימים. מערבבים יחד APF, סוכר ומלח. מערבבים יחד את החמאה המומסת, החלב המחומם והחלמונים. מערבבים פנימה גם את השמרים המוחים. חברו את כל החומרים יחד ואז השתמשו ביד או במיקסר כדי ליצור מהתערובת בצק. ללוש עד שהבצק חלק ומשיי להפליא. מכסים במטלית לחה ומניחים במקום חמים לכמה שעות לפחות כדי לאפשר לבצק לתפוח לפחות כפול מגודלו. לאחר שהבצק תפח מוציאים אותו מהקערה ומניחים אותו על משטח חם. ללוש אותו בעדינות כדי לדפוק את האוויר החוצה. יוצרים מהבצק מלבן שטוח ומגלגלים אותו לצורת נקניק. כעת חותכים את הבצק ל-Four חלקים שווים. בשלב זה תעבדו על חתיכת בצק אחת אז שמרו על שאר החלקים מכוסים במטלית לחה. לוקחים חתיכת בצק אחת מגלגלים אותה לכדור. אבק את השיש במעט קמח ובעזרת מערוך מרדדים את הבצק ליצירת עיגול בגודל 9 אינץ’. מניחים פיסת נייר שעווה על תבנית אפייה ומחליקים עליה את הבצק. מסמנים עיגול על הבצק באמצעות צלחת ומורחים את הנוטלה על כולו. כעת קחו את חתיכת הבצק השנייה ומרדדים אותה ליצירת עיגול נוסף בגודל 9 אינץ’. ברגע שהוא בגודל הנכון, מרימים אותו בעדינות על העיגול הראשון (שמכוסה בנוטלה). השתמשו שוב בצלחת כדי ליצור רושם של העיגול ומורחים אותו בנוטלה. חזור על התהליך הזה עם חתיכת הבצק השלישית. עבור חתיכת הבצק האחרונה מרדדים אותה לגודל הנכון ומרימים על השכבות האחרות אך אל מורחים שכבה זו בנוטלה. לוקחים את הצלחת שוב להניח אותה על גבי שכבות הבצק ובאמצעות סכין חדה לחתוך את כל השכבות ליצירת עיגול מושלם של בצק שכבות. זורקים את עודפי הבצק. לוקחים כוס קטנה ומניחים אותה במרכז הבצק כמנחה. (המשך בתגובות)

Related Articles

2 Comments

 1. Use a sharp knife and cut through the dough from the edge of the glass to the edge of the dough at 3 o’clock, 6 o’clock, 9 o’clock, and 12 o’clock.
  Then divide each quarter in half and then in half again so you have 16 cut sections in total.
  Take hold of one piece of dough and twist it twice around in the same direction and then lay it down on the paper. Then take the piece next to it and twist it twice around in the opposite direction and lay it down.
  To finish each petal off lift the ends of the twisted bread and pinch them together tightly. Work around the dough until all 16 pieces have been twisted and you have 8 twisted and pinched petals.
  Now cover the dough with a damp cloth and leave for 20 minutes or so to allow the dough to rise once again.
  Once the bread had risen, take the egg whites that you kept from earlier and using a brush gently brush it over the surface of the dough.
  Preheat the oven to 180’C and bake the bread for 20 minutes approx or until golden brown in colour.
  #nutellabread #nutellaflowerbread
  #nutella #nutellarecipes #starbread
  #bakedfromscratch #madefromscratch #nutellalovers
  #sweetbread #homebaking #lovebaking♥️ #chocolatehazelnut
  #recipeidea #recipesharing #recipebook #recipeoftheweek #recipedeveloper #recipeinspiration #recipepost
  #kenyanfoodie #kenyanfoodblog #kenyanfoodblogger

Back to top button